Open source heat map

Senecká korčuľa – 2. ročník

foto zdroj: www.senec.sk

Zaujímavá správa sa ku mne dostala a síce že sa na slnečných jazerách bude konať “Senecká korčuľa -- 2. ročník súťaže na kolieskových korčuliach”. Minulý rok sa uskutočnil nultý prvý ročník a tento rok sa organizátori rozhodli súťaž zopakovať.

O čo vlastne ide? Senecká korčuľa je súťaž na kolieskových korčuliach pre každého. Podľa fotiek z minulého ročníka štartuje každý sám, takže zrejme pôjde aj tento rok o časovku.

Uskutoční sa v sobotu 8. mája, registrácia účastníkov bude na južnej strane Slnečných jazier už od 8. hodiny. Preteky odštartujú o 10.00 hod. zúčastniť sa môžu všetci nadšenci od mini až po senior maxi. Organizátori sa tešia na všetkých, ktorí majú radi zábavu a pohyb na inline korčuliach a prinesú si so sebou aj
dobrú náladu. MonSkov

Vyhrávajú prvý traja z kategórie a na záver má byť vraj aj tombola! 8. mája nemám nič v pláne takže ja sa tam určite pôjdem pozrieť (nesúťažne s foťákom) a mimo to je v Senci aquapark, čo je ďaľšia príležitosť ako relaxovať. Veľa účastníkov síce nemalo prilbu a chrániče no vrelo ich odporúčam! Info z 1.ročníka.

Video z minulého 1.ročníka ;)

No a ešte taká malá nemiestna poznámka, spíderi by sa mohli tohto preteku asi zdržať ;) .

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár