Open source heat map

Ako sa stať autorom na korculiar.sk

Hlavným cieľom magazínu korčuliar.sk je ponúkať kvalitný obsah článkov pre všetkých korčuliarov. Písanie článkov je časovo náročné, tak isto ako testovanie či hľadanie korčuliarskeho materiálu. Nakoniec samotné publikovanie a príprava/úprava stojí nejaký ten čas. Preto privítame akúkoľvek spoluprácu či pomoc pri písaní zaujímavých článkov pre našich čitateľov.

Kto sa môže stať autorom?

No Vy. Potrebujete len mať potrebnú korčuliarsku znalosť, vedieť o čom to rozprávate a mať aspoň základné slušné vyjadrovanie. Nakoniec čitatelia Vás budú hodnotiť. Takže ak toto spĺňate, nasledujte pokyny:
(Tieto body nie sú povinnosťou, ale je to Vaše malé plus.)

 • Kontaktuje nás s Vašim krátkym popisom.
 • Napíšte akému druhu korčuľovaniu sa venujete a akému by ste sa tu chceli venovať.
 • Napíšte 3 námety článkov, ktoré by ste radi preskúmali a napísali o nich.
 • Ak už ste v minulosti nejaké články napísali, pošlite nám URL link.

Radi by sme boli, keby ste mali vážnejší záujem o písanie. Jeden článok je síce super ale dlhodobá spolupráca je lepšia.

Článok vôbec nemusí byť dlhý, dôležitejšia je hodnota, ktorú s ním chcete zdeliť. Napríklad naši čitatelia majú radi články z vlastných skúseností pri riešení rôznych problémov, alebo rôzne návody či zaujímavosti. Môžte písať o vlastných postrehoch, zážitkoch či skúsenostiach a tak isto aj informáciach, ktoré by mohli byť prínosné pre všetkých korčuliarov.

Autori u nás nie sú platení. To sa môže v budúcnosti zmeniť. Nakoľko sme ale zatiaľ malá komunita, tak to chvíľu potrvá. Svoju predstavu, koľko by ste chceli, nám však môžete poslať. Dohodnúť sa dá vždy.

Externá spolupráca

Ak nechcete byť stálou súčasťou magazínu, ale máte občas nutkavú potrebu niečo napísať/zdeliť, využite našu externú spoluprácu. Váš článok stačí poslať v písomnej elektronickej forme do emailu, ktorý nájdete v kontaktoch. Každý článok bude pred zverejnením skontrolovaný a môže sa stať, že môže byť aj upravený. To bude záležať na tom, v akej forme bude písaný.

Už samotným poslaním emailu súhlasíte s jeho zverejnením. Samozrejme svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom emailu.

Oblasti tém

Magazín má 6 hlavných kategórii: Správy, Rady a Návody, Fitness, Speed, Agressive a Freestyle. Nie je vylúčené, že by sa v budúcnosti ešte rozrástli, ale nateraz je ich až až. No a nasleduje okruh tém:

 • Inline korčuľovanie, ľadové korčuľovanie, technika, tréning
 • Korčuliarske akcie, súťaže, reporty z pretekov, výsledky
 • Hardware – testy, opravy, rady, návody
 • Tehcnologické novinky, Interview, iné predstavovania
 • Životospráva, výživa, rehabilitácia, regenerácia, ošetrovania
 • Vhodné miesta, dráhy, trate, prekážky, parky
 • Naša konkurencia, inline vo svete, odkazy

A kľudne ten zoznam môžeme rozšíriť ale treba sa držať korčuliarskej tématiky.

Tak čo. Znie to dobre? Tak sa ozvite.

Máme radi nové kontakty, nové možnosti, nové informácie… a Radi Vás tu uvítame. Kontakt