Open source heat map

Kam na korčule – inline trasy

V článku inline trasy som Vám prezentoval výbornú internetovú stránku inlinemap.net, ktorá zahŕňa všetky užívateľmi pridané mapy. Donedávna však nebolo možné takúto mapu pridať aj na vlastný web, čo už ale nie je pravda, a tak Vám na korčuliarovi prinášam interaktívnu mapu inline trás vhodných na korčuľovanie.

Odteraz tak nebudete mať problém s otázkou “kam na korčule“. Jednoducho si vyberte región/štát, priblížte si miesto záujmu a hneď vidíte čo, kde, ako. A ešte k tomu máte možnosť si aj prepínať medzi mapou satelitnou, klasickou či hybridnou. Tak prečo to nevyužiť? A ak viete o trase, ktorá ešte nie je zaznačená, neváhajte a trasu zmapujte.

Pri ukázaní myškou na korčulku vidíte jej trasu (ale nie je to 100% spoľahlivé aspoň u mňa) a ak sa náhodou nezobrazí kliknite na ňu ľavým tlačítkom a trasu uvidíte v rozumnej mierke v pôdoryse a aj v pozdĺžnom profile + podrobné info. Stránka už ponúka aj export GPS dát. ;)


Popular routes in this area – powered by Inlinemap 

Dúfam, že týmto projektom už nebudeme musieť odpovedať na otázky, kde sa tam a tam dá korčuľovať. Jednoducho si kliknite a sami si to zistíte. ;)