Open source heat map

6. ročník Bratislava Marathon

ČSOB Bratislava Marathon 2011 tento rok organizuje 6. ročník súťaží. Tie sa uskutočnia medzi 25. až 27. Marcom, pričom hlavné kategórie budú 27.3.2011. Dôležitá vec na ktorú treba myslieť je, že v tento deň sa bude posúvať zimný čas na letný a to o 1 hodinu dopredu. Je to už pomaly tradícia tohto preteku, ale treba si to stále pripomínať.

Na Bratislavskom Maratóne sa okrem behu, štafiet či lezenia (detského babatkovského a nie po stene) koná aj inline pretek, ktorému sa budem samozrejme venovať.
Do dnešného dňa (aktualizované 26.3.11) je prihlásených 371 korčuliarov z 11. krajín (SK, CZ, HU, ESP, FRA, NL, AUT, SLO, POL, GER, SUI) a z toho je 266 mužov a 105 žien. Tento počet ale nie je konečný a predpokladám, že okolo 300 korčuliarov sa v pohode nazbiera. Do konca druhého najvýhodnejšieho štartovného, ktoré končí na konci februára, sa určite prihlási ešte slušná hŕstka, takže čísla budem ešte aktualizovať.

Oproti minulému roku sa však zmenila trasa. Pre všetkých, ktorí majú záujem, som vytvoril interaktívnu mapku, kde sa môžete pozrieť “kade-kudy”. Trať sa skráti a bude merať 17 km a čosi. Treba si dať pozor, kde sa nachádza štart a cieľ! Ten bude pri Eurovei resp. pri národnom divadle a to o 9:45 h. Tí čo chodia na Bratislava inline, budú vedieť. Na štart si prosím Vás nezabudnite vziať prilbu, inak ste došli hneď na začiatku :roll: .

Vyhrať môžu prví 5 korčuliari a takisto prvých 5 korčuliarok. Odmeny budú od najlepšieho umiestnenia 300, 200, 100, 60, 30 €. Čo je nepomerne viac ako na MMM v Košiciach, a teda tu sa vám už oplatí “zamakať”.

Prevýšenia sa báť nemusíte, veď skoro žiadne nie je, iba čo vyleziete na Nový most a na Apollo. Takže pohoda.
A ešte čo by som… ou časový limit je 1 a pol hodiny čo zvládne každý, vekový limit je 15r. a ak nevyhráte, tak bude ešte tombola.

Maratón je skvelá príležitosť si zašportovať ale treba mať na pamäti, že nie každý to zvládne. Nepodceňujte preto svoje schopnosti a na začiatok si zvoľte primeranú dĺžku trasy a tempo. A ak neviete či na to máte, zájdite si k lekárovi. ;)

Oficiálny link na Bratislava marathon.

(kolieskom približujte, ľavým tlačítkom poťahujte mapu, a na pozdĺžnom profile sa hrajte)


Inline route 822711 – powered by Inlinemap 

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár