Open source heat map

Do novej sezóny s novým webom

Ready...GO!

Vážení priatelia a priaznivci korčuliarskych športov. Vitajte na novej inline stránke, ktorá sa Vám bude snažiť prinášať korčuliarske články po celý rok.
Pre prechod z blogu na korčuliarsky inline magazín alebo portál alebo ako chcete, som sa rozhodol pre viacero dôvodov. Taký najväčší z nich bol, že sa na blogu celkom výrazne zvýšila návštevnosť. Tomu sa samozrejme veľmi teším a tak som sa rozhodol rozšíriť funkcionalitu webu. Na blogu však nebolo príliš veľa miesta ako sa rozrásť, takže voľba bola jednoduchá.

Za vzory som si zobral naše cyklistické weby, ktorých je celkom dosť narozdiel od korčuliarskych. Tých je pár a väčšinou sú v zime mŕtve.

K samotnému webu: Web má interné označenie Carbon. :) Grafický vzhľad (resp. layout) tentokrát nie je z mojej dielne ale povedzme, že občas si jednoducho musí človek za veci zaplatiť. Aj tak si to nakoniec žiadalo ešte nejaké úpravy z mojej strany. Anyway.. Články a vlastne celá databáza ostala neporušená. Menil som hlavne jadro a back-end + optimalizácia a blablabla.

Čo je nové, tak to sú kategórie. Tie ste si všimli hneď na úvodnej stránke. Touto cestou by som Vás rád poprosil, ak máte záujem, robiť autora článkov nejakej rubriky (či kľudne aj viacerých) a korčuľovanie Vás baví, alebo niekoho takého poznáte, nebojte sa a prihláste sa/ho. (Hlavne sekcie Agressive a Freestyle.)

Ďalším prírastkom je Fórum. Je to klasické fórum ale treba sa pre prispievanie zaregistrovať. Tí čo sú už zaregistrovaní z predošlého blogu, sa registrovať nemusia. Registrácia je nutná z jedného hlavného dôvodu a to je SPAM. Registrácia potom funguje na celý magazín, nie len fórum. Samozrejme, možnosť komentovať články bez registrácie zostala zachovaná. Ak by ste mali na fóre záujem robiť moderátora, tak sa mi prihláste cez kontaktný formulár.

Počítam, že pár dní ešte budem vychytávať muchy, ale tie už na hlavnú funkčnosť nebudú mať vplyv. Ak by ste aj Vy objavili nejakú chybu, napíšte mi prosím, nech to môžem poriešiť. Tento magazín je predovšetkým pre Vás, tak neváhajte a ozvite sa.

Tak a teraz už snáď chápete, prečo som písal v poslednom mesiaci menej článkov :roll: . Prerobiť a prispôsobiť web si vyžiadalo veľa prebdených nocí a ja len dúfam, že to stálo za to.

Vlado

(2) Komentáre

  1. Markus hovorí:

    Web sa vydaril a tesime sa na dalsie super clanky a infosky :-)

Napísať Komentár