Open source heat map

Prestup do klubu

Pre niekoho z vás to bude možno novinka, pre niekoho zas nie, ale rozhodol som sa prestúpiť do nového klubu. Dôvody, že prečo som sa tak rozhodol, vám tu nebudem popisovať, ale na výber som mal dva korčuliarske kluby.

Ja sám sa korčulujem už od roku 2006, kedy som si kúpil svoje prvé kolieskové korčule. V apríli tomu budú presne tri roky, čo som sa tomuto športu začal venovať. Nedá sa síce povedať, že by som sa tomu venoval celé tie tri roky, keďže minulý rok som si na jar zlomil nohu (pozn. pre neznalých – nie na korčuliach!), a tak som mal o zábavu postarané. Ale to už som hodne odbočil ;) .

Aké to boli vlastne tie dva kluby do ktorých som mohol prestúpiť? No tipnite si. No tak dobre, sú to kluby I-riders a inlineBSS. Obidva inline kluby majú dobrú členskú základňu a s viacerými sa poznám :P , takže nech by som vstúpil kamkoľvek, bolo by fajn. Ale nejaký ten rozdiel medzi týmito klubmi predsa len je. InlineBSS je zameraný čisto na speedsakting, kdežto I-riders sú okrem rýchlostného korčuľovania zameraný aj na Freestyle. Toľko k malému popisu.
No aby som to skrátil, tak tento rok budem jazdiť za inlineBSS. Ale nebojte sa, na axis (môj predošlý klub) som nezanevrel, len občas treba zmenu, aby sa človek posunul ďalej.
“…mimochodom, klub-neklub všetci ste moji súperi :twisted:

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár