Open source heat map

Otvorenie sezóny – juj konečne!

Petrzalska hradza

Teda neviem ako vy, ale ja som sa konečne dočkal. Niežeby som sa doteraz flákal a nekorčuľoval, to nie, ale korčuľovať sa a nemať na sebe “x” vrstiev to je proste paráda. Verím, že aj vy ste si tento týždeň prišli na svoje a tiež ste vytiahli päty z domu. Hrádza je čistá, bufety otovrené no proste ideál ;) .

Jar konečne dorazila a tak sa všetci môžme venovať nášmu spoločnému hobby, športu, fitness jednoducho korčuľovaniu. Bratislava inline je síce ďaleko, ale rôzne akcie sa chystajú už teraz. Ako prvú spomeniem akciu v Bratislave. Ak teda ešte neviete, tak v nedeľu sa koná prvý slovenský pretek tejto sezóny; ČSOB Bratislava maratón.

Ide už v poradí o 5. a teda jubilejný ročník. Prihlásených je k dnešnému dňu (24.3.10) 274 pretekárov. Z toho 200 mužov a 74 žien. Na korčuliarskych pretekoch sa okrem Slovákov (samozrejme) zúčastní ďaľších 6 národov a to: Česko, Poľsko, Slovinsko, Rakúsko, Maďarsko a Francúzko. No skrátka je sa na čo tešiť. Zúčastníť sa môže každý, po zaplatení štartovného. Ale keďže to sú peniaze ktoré investujeme do svojho zdravia, tak prečo nie? :) A ak sa na to predsa len necítite, príďte aspoň povzbudzovať.

Ďaľšia známa akcia je Verejný tréning organizovaný klubom inlineBSS. Ten sa začne každý pondelok o 18.00 na petržalskej hrádzi pri dvoch bufetoch. (Snáď som to nedoplietol :P ). Takže ak sa cítite, poďte si zakorčuľovať s profíkmi, prípadne pokonzultovať vaše “malicherné” problémy :D .

V každom prípade veľa km v novej sezóne, žiadne pády a keď už, nech sú ľahké, krásne počasie a množstvo energie Vám želá korčuliar.sk.

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár