Open source heat map

Korčule na sezónu 11 – RB, K2, PS


V nasledujúcom článku sa pozrieme bližšie na niektoré modely korčúľ, pripravených na budúcu sezónu 2011. Konkrétne pôjde o fitness, detské a urban korčule značiek Rollerblade (RB), K2 a Powerslide(PS). Samozrejme nebude to len tak zadarmo a je treba pre to niečo urobiť, takže: Chceli by ste vidieť budúcoročné modely? :roll:

V poriadku ale treba získať heslo! Ako na to? No je treba preukázať, že Vás korčuľovanie naozaj zaujíma. Najjednoduchší spôsob je pridať sa medzi fanúšikov na Facebooku. Tam nájdete heslo v záložke, ktorú vidia len fanúšikovia.
Druhý spôsob je vlastne hádanka. Ak čítate môj blog už dlhšie, určite viete, kto je môj rýchlokorčuliarsky vzor. ;) No a jeho priezvisko je kľúčom k Vášmu úspechu.
Už len dodám, že prvé písmeno vpisujte veľké!

Článok viac nevyžaduje heslo. :)

Ahaho, takže korčuľovanie resp. korčule Vás fakt zaujímajú. No dobre tak poďme na ten prehľad.
V prehľade si ukážeme len niektoré korčule na sezónu 2011. Každý z výrobcov má totiž svoje low-end, high-end modely a neviem čo ešte a výber som teda zúžil na pár aby ste sa mali na čo tešiť. ;)

Ako prvý si ukážeme Rollerblade. Ten príde s niekoľkými novými modelmi a to nie len v jednej kategórii. Výraznou sa tu stáva detská kategória, ktorá ponúka naozaj široký výber.


Meet the Invaders G


Spitfire Flash – s integrovanými diódami, ktoré svietia pri pohybe


SOLO TRIBE HD


Activa 90 – s magnéziovým nožom


Tempest 110 – novinka s nožom 3×110 + 1x100mm

Ako druhý na radu prichádza Powerslide. Ten sa do inovácii príliš nehrnul a tak u väčšiny modelov zmenil len dizajn. Podobne je na tom aj K2.


Phuzion 3 Kid – Detské korčule s možnosťou vymeniť nôž za ľadový


Phuzion 4 – 4x90mm nôž


Phuzion 6 – 4x100mm nôž


Hardcore EVO

No a posledná prichádza na rad K2. Tá má ešte menej zmien až sa mi nechce veriť, že sú to budúcoročné modely. V každom prípade necháme sa prekvapiť. ;)


Andra


Alexis


Electra – Hi-Lo 2×100 a 2x90mm


Mach 100 – Hi-Lo 2×100 a 2x90mm

Tak ako? Ktoré sa Vám najviac pozdávajú? Čakám vaše komenty tu či na facebooku. Mimochodom článok na nový rok nebude vyžadovať heslo! A ešte jedna maličkosť za každých 50like (teda klikov na Páči sa mi to) pridám ďalšie fotečky. ;)

(3) Komentáre

  1. Iva hovorí:

    Tie prve K2ky (Andra) su uplne dokonale. kde sa daju zohnat? :) )

Napísať Komentár