Open source heat map

Polmaratón noviniek – #2

Polmaratón novinek vám aj túto polovicu mesiaca prináša súhrn zaujímavostí nie len s oblasti korčuľovania. Inak povedané, nájdete tu rôzne linky na zaujímavé články, videá, stránky, výsledky, akcie atď., ktoré zozbieram počas surfovania po weboch, sociálnych sieťach, fórach, komunitách… a o ktorých si myslím, že by ste ich mali vidieť. Pre ostatných (znalých veci) to bude skôr súhrn zaujímavostí a prehľad, či ste niečo neprepásli.

Prispieť môže každý, kto nájde niečo, čo by korčuliarov zaujalo. Svoje príspevky či linky pošlite cez kontaktný formulár a do predmetu napíšte: Polmaratón noviniek.

Lifeinline tour nečakane opustil generálny partner Nestlé. Celkom šokujúca správa, ale verím, že všetko dobre dopadne. Sledujte ich web.

Korčuľovanie za milion? Čo už dnes nevymyslia, ale tak je to pre dobro nadácie. Ou a sledovať ich môžete aj na facebooku!

Motivačné video Eddy Alvarez The Jet -- ach jó já byť mladý… ;)

Že sa vám nechce doma cvičiť? Tak stránka bodyrock.tv vás namotivuje. ;) Aj keď jej dostupnosť je no nie práve najlepšia…

Taká haluz ale na druhej strane aspoň vieme ako sa ložiská vyrábajú.

Pozor tohto roku novinka! -- nôž Pilot P51

A tiež nový Vanquish

WIC 09 alebo World Inline Cup 2009

Bont predstavil novú stránku Bontwheels a s ňou aj kolieska kinetic.

Ďaľšia firma na custom boty tentoraz ide o zančku Apex -- meno mi nič nehovorí ale tak niekoho možno zaujme.

(2) Komentáre

  1. Glad you like my video of Eddy… This shot a very long time ago… But I decided to share with the world……. Thanks for posting my work..

Napísať Komentár