Open source heat map

Polmaratón noviniek – #17

Vitajte, korčuliar.sk opäť prináša polmaratón noviniek, teda súhrn zaujímavostí nie len z oblasti korčuľovania. Nájdete tu rôzne linky na zaujímavé články, videá, stránky, výsledky, akcie atď., ktoré zozbieram počas surfovania po weboch, sociálnych sieťach, fórach, komunitách… a o ktorých si myslím, že by ste ich mali vidieť. Pre ostatných (znalých veci) to bude skôr súhrn zaujímavostí a prehľad, či ste niečo neprepásli.

Prispieť môže každý, kto nájde niečo, čo by korčuliarov zaujalo. Svoje príspevky či linky pošlite cez kontaktný formulár a do predmetu napíšte: Polmaratón noviniek.

Majstrovstvá Sveta v rýchlostnom korčuľovaní sa nám práve rozbehli a ak máte záujem, tak priebežné výsledky môžete sledovať na oficiálnej stránke yeosu2011.com
Inline World championchip yeosu2011 Korea

V posledné dni nám tak trochu fúkalo no a ak máte radi korčuľovanie a vietor, tak to kľudne môžete spojiť. :) Stačí mať korčule a kite. No a vznikne vám niečo ako windskate.

Ak chcete mať o kolečko viac tak na to tu máte -- Flowboard.


Korčuľovanie v Aquaparku -- jednoducho zábavka. :)

Vattenfall a trochu dažďa.

Tak ten malý vpredu je svetový :D

A konečne nejaká recenzia na nový 3PF nôž od bontu. Tento nôž je ako prvý vhodný aj na 2 bodové topánky a aj 3 bodové bonty (teda tie nové).

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár