Open source heat map

Polmaratón noviniek – #12

Aj v novom roku 2011 Vám korčuliar.sk opäť prináša polmaratón noviniek, teda súhrn zaujímavostí nie len z oblasti korčuľovania. Nájdete tu rôzne linky na zaujímavé články, videá, stránky, výsledky, akcie atď., ktoré zozbieram počas surfovania po weboch, sociálnych sieťach, fórach, komunitách… a o ktorých si myslím, že by ste ich mali vidieť. Pre ostatných (znalých veci) to bude skôr súhrn zaujímavostí a prehľad, či ste niečo neprepásli.

Prispieť môže každý, kto nájde niečo, čo by korčuliarov zaujalo. Svoje príspevky či linky pošlite cez kontaktný formulár a do predmetu napíšte: Polmaratón noviniek.

Na Majstrovstvách Európy v rýchlokorčuľovaní v Talianskom Collalbo, ktoré sa konali 7.1 -- 9.1.2011 bodovali najmä Rus Skobrev a Češka Sábliková.

Foto: Ritten.com


Poliak Konrad Niedzwiedzki vyhral v závode na 500m

Akože 4min stojí za to… :twisted:

Možno ste si všimli a možno nie ale FIRS má novú stránku. Všade po inline stránkach to svieti, tak prečo nie aj u mňa. :P

Aj na Slovensku máme shorttrack ;) a ten sa konal 19.12

Slovak Open - Danubia Series / Foto:speedskating.sk

V lete nás čaká nejaký ten film z prostredia ulice -- Ground Control. Zatiaľ tu máme trailer.

Akože gut. :) Inak jazdec sa volá Mathieu Ledoux.

Krasokorčuľovanie na inline malo Majstrovstvá v Portimao/Portugalsko a to od 24.11 do 4.12. Bolo tam tak 1500 korčuliarov z 25 krajín, a to už je celkom dosť, nie? :roll: Ja viem, zaslúžilo by si to vlastný článok, ale nejako na mňa dolieha predjarná únava. :roll:

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár