Open source heat map

8. ročník Bratislava inline 2011

8. ročník Bratislava inline odštartuje v Trnave 18.6.11, čo je v Sobotu. V Bratislave bude prvá inline jazda 1.7.11 a pôjde sa Petržalská trasa. Celkovo je na tento rok pripravených 13 jázd spolu v 5-tich mestách. Chystajú sa totiž jazdy v Bratislave, Trnave, Žiline, Nitre a v Piešťanoch.

Bratislava inline 2010

Pre tých čo stále nevedia, tak Bratislava inline je prázdninové piatkové inline korčuliarske podujatie, ktoré sa koná v centre mesta. Znamená to, že cesty sú uzatvorené pre prechádzajúcich korčuliarov. Tok korčuliarov usmerňujú organizátori v spolupráci s políciou a záchrannou službou. Podujatie je vhodné pre všetkých, mladých aj starších či rodiny. Základom je však vedieť sa korčuľovať. Cesta totiž vedie aj podjazdmi či mostami, a tak je dobré vedieť hlavne brzdiť. ;)
Viac info na Bratisalva-inline.sk

No a na záver si pozrite nejaké to video z minulého roku.
Štart spoza SND.

Cieľ pri SND.

(2) Komentáre

  1. Michal hovorí:

    TRNAFČANÉ…, termín BIL na 18.júna je veľmi zle zvolený…v ten deň je WIC – LIL Ostrava, polmaratón Košice – Seňa a v nedeľu 16km Stožec na Šumave

    • Vlado hovorí:

      Treba však rozlíšiť, že hore spomenuté sú všetko preteky, no Bratislava inline je korčuľovanie pre radosť a širokú verejnosť. Nie je to ani o rýchlosti a ani o kilometroch.. ;)

Napísať Komentár