Open source heat map

Senecká korčuľa 2. ročník – výsledky

Senecká korčuľa - 2.ročník

Na slnečných jazerách sa 8. mája konal 2. ročník akcie Senecká korčuľa. Bola to pekná milá akcia, ktorá z môjho pohľadu bola viac detská. Organizátori vraveli, že sa zúčastnilo až 150 pretekárov no ja si myslím, že tam bolo tak 150 detí :) .

Trať

Trať bola dobre zabezpečená, organizátorov bolo pri trati dosť a elán deťom vôbec nechýbal. A dokonca vyšlo aj počasie.
GPS mi nameralo dĺžku 6,7km a povrch trate bol ako všade inde. Občas hladký, občas hrboľatý ale teda viac hladký. Trať nebola jednotvárna, bola z množstvom zákrut a nejakým tým prevýšením.

Súťažilo sa v 14 kategóriach pričom hlavný pretek sa išiel na čas. Registrovať sa mohol každý a účastníci dostali po preteku guláš a mohli vyhrať v tombole korčule zn. Rollerblade :) .

Ja osobne som sa závodov nezúčastnil a jediný rozruch som tam spravil na freeline. Preteky vyhral chalpík na Bontoch s náskokom 2min pred druhým.

Víťazi muži st.

Z preteku mám aj veľa fotiek, ktoré môžete nájsť u mňa na Picase ;) .
Výsledková listina.

(4) Komentáre

 1. Iveta Leginuszová hovorí:

  Mám otázku….v katogorii nad 40 som bola jediná.a teda som vyhrala v II. ročníku Seneckej Korčule 1. miesto…zaujímalo by ma aký som mala nameraný čas a tiež aký mala čas napríklad víťazka v kategórii do 40 rokov pre moje porovnanie……
  Ďakujem za info

 2. Vlado hovorí:

  V prvom rade gratulujem ;) . Bohužiaľ výsledkovú listinu som od organizátorov nedostal pre nejaké problémy s tlačiarňou ale… odfotil som aspoň čo bežalo na monitore ;) Váš čas bol 20.26 (min.sec) a najlepšia žena Daniela Hrčková to mala za 17.34. V poradí druhá Elena Chribiková to mala za 19.03 a tretia Dominika Matláková za 19.34.

 3. Jofi hovorí:

  Aj ja gratulujem :-) Celu vysledkovu listinu, (resp. aspon podiove umiestnenia) mozem dodat spravcovi stranky – nemam s tym problem. Ak chcete – ozvite sa mi na mail.
  Zaroven davam do pozornosti kratky klip zo Sencekej korcule 2010:
  http://www.youtube.com/watch?v=B3g0Bn2rGeo

Napísať Komentár