Open source heat map

“Pohodové” preteky

inline štart na polmaratón

inline štart na polmaratón

V nedeľu 31.5.09 sa konal pretek Life inline -- České Budějovice. Trať bola umiestnená na výstavisku, počasie vyšlo a okruh mal “fajnu” zákrutu na prekladanie.
Môj cieľ bol skončiť v prvej polovici, čo sa mi aj podarilo. Keďže ma bolí noha a mám ju napuchnutú ako balón, tak som sa nikam nehnal a viac-menej som šiel takú pohodovú jazdu. Vždy keď som dobehol nejaký pomalý vláčik, tak som sa s nimi kúsok vyviezol :) . Nuž mal som z toho celkom pasiu a “naštval” ma iba Ľubo z i-riders, ktorý ma z ich vlaku vyhodil :roll: . V podstate som si od druhej polovice závodu udával tempo sám, keďže predomnou boli až moc rýchli a za mnou dlho nik nebol. Viem, viem mohol som ten vlak predomnou zo začiatku chytiť, byť viac agresívny a blabla… ale na čo. Mne stačí momentálne sa len vyvážať, aj tak ma čaká doktorka (“a s tým spojené problémy, ach”), takže presilovať sa je zbytočné a vôbec, v nedeľu je Svetový pohár :twisted: .

O kolo ma dobehol Milan Križan a vlastne celý prvý vláčik. Bojoval som pred ním statočne, ale keď to nejde, tak to nejde. Pri posledných kolách som už musel sledovať tabuľu s priebežným poradím korčuliarov, čo ma značne spomaľovalo, nakoľko som musel pribrzdiť, aby som sa na tej tabuli vôbec videl. Čo už, no a nakonci ma sklamal akýsi týpek, ktorý ma pred cieľovou rovinou brzdil strašným spôsobom. Ak to náhodou číta, tak prosím ťa, keď už po tebe hulákam tak to neznamená, že máš stáť jak tvrdé “Y”. No dobre, možno nevieš prekladať do zákruty a necháš sa vyvážať, to je všetko fajn, ale uhnúť snáď môžeš, nie?! Toľko k pribrzdenému korčuliarovi :) .

Vďaka nášmu Dušanovi máme aj nejaké fotky a videá z 20km okruhu za čo má u mňa jedno malé bezvýznamné plus.

(2) Komentáre

  1. slv hovorí:

    i-riders sa pise vsetko malym :-D a na L mam makcen :-D

    a ja som ta nevyhodil ja som ta hecoval nech ides dalej :)

  2. Vlado hovorí:

    Veď ja som to tak aj myslel :D . Chibi oplavene.

Napísať Komentár