Open source heat map

Lil 2010 v Prievidzi


Tohto roku bol Liglass Life inline Tour prvý krát na Slovensku a to hneď v Prievidzi. Všetkých korčuliarov už ráno vítalo slnečné počasie, takže bolo všetkým celkom dosť horúco.

Na štart hlavného závodu sa postavilo okolo 100 korčuliarov a o zaujímavé momenty nebola núdza. Napríklad spomeniem polámaný nôž korčuliara na 10km hneď po štarte alebo pád po štarte na 10km.


Ja osobne som prvýkrát štartoval s novým hardwarom, ale nepostavil som sa dozadu tak ako v Ostrave ;) . Tento krát som chytil takú 4. radu, ale vzhľadom na to, že sa mi štart celkom podaril, tak som chytil aj prvý vlak. Ten bol veľmi dlhú dobu (asi polovicu pretekov) po kope (a ešte bol aj dosť veľký), takže sa dosť taktizovalo a často som strácal prehľad o tom, kto vlastne robí nejaký ten výpad. Po polovici pretekov sa to už začalo dosť trhať, takže už sa dalo spraviť si nejaký ten obraz o tom, na akom mieste sa nachádzam. Vláčik do ktoré ho som sa pripojil spolu s Radkom bol ale na moje tempo príliš pomalý a tak som sa rozhodol ísť na vlastnú päsť. Mrzí ma ale, že toto rozhodnutie som spravil dosť neskoro. Čo už, aspoň mám ďaľšiu skúsenosť (neváhať). Sám som si odšlapal 5 okruhov a tak som aj prišiel do cieľa.

Na záver spomeniem ešte menšie potýčky z pretekármi ktorých som dobiehal o kolo. Ľudia ak kričím doprava, tak tým vám dávam vedieť, kam sa máte presunúť. Ale veľmi veľa vás to nepochopilo a dokonca sa našli aj takí, ktorí si mysleli, že ich nedávam o kolo a začli so mnou bojovať ;) .

S pretekom som nebol úplne spokojný, keďže ma tlačili členky a zle som si rozvrhol sily a taktiku, ale s konečným 18.miesto som spokojný :) . Pred sebou mám ešte veľa vecí, čo musím vylepšiť, takže hor sa trénovať ;) .

Víťazky na 21km


Víťazi na 21km


P.s: Fotky z 21km nemám, keďže vtedy pretekám.

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár