Open source heat map

Košický maratón 09 – “vydarený” záver?

Zdroj: ententiky.com

Zdroj: ententiky.com

Košický maratón je jeden z mála, ktorý mám rád kvôli atmosfére. Aj tento rok Košice ožili pretekmi a na štart sa postavilo okolo 200 korčuliarov.

Pekné číslo však? Čo už až také pekné nie je, je finančná odmena za prvé miesto. :( Ako nič v zlom, ale 55EUR za prvé miesto nezaplatí ani cestu a pritom štartovné je okolo 30€ tak ako majú maratónci (tak potom nech je aj prize money ako majú maratónci 8.000€)!! Na mieste organizátorov by som sa vážne zamyslel, pretože preteky menšieho významu majú väčšiu výhru! :evil: A ak sa im nepáči nech to zrušia… no čo, mne osobne a ani nám viacerím to vadiť nebude.

No ale preč od peňazí, len ma štvú. Preteky boli síce super, ale neboli na jednotku (ani na trojku). Akože poliať park pred pretekmi, tak to chce fakt “gule”. Čo vám budem písať. V tom parku sme padli viacerí, keďže sme sa šmýkali ako na ľade. Čiže moje koleno kričí veľké “Ďakujem!”.

Juj, zas som sa rozhneval… preč aj od tejto témy. Na preteku sa mi išlo perfektne. Od začiatku som sa z tretej štartovej rady pomaly prebíjal dopredu. A nebyť pádu možno by som chytil aj tú prvú skupinku. Ale hold… takto som sa usadil v druhej. Ale nebanujem, v skupinke mi to prišlo akoby sme mali všetci rovnomerné sily. Na čele sme sa pekne striedali a postupne sme sa tlačili dopredu. 500m pred cieľom som začal tlačiť na pedál, ale súdiac s odstupom času, som začal priskoro. Nevadí nabudúce to snáď vylepším :) . Takto ma predbehol jeden Poliak a ja som skončil na peknom 7-mom mieste :D .

Nakoľko bol tento pretek môj záver sezóny, tak som si lepšie umiestnenie ani nemohol priať. Vyšlo mi to na jednotku, takže úplná spokojnosť :) . Budúci rok sa tešte … :twisted:

P.S: Fotky nemám, bohužiaľ :(

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár