Open source heat map

Met Stradivarius 199

Met Stradivarius 199

Met Stradivarius 199

V minulom článku (Výber prilby) som vám na konci nespomenul, akú prilbu som si vybral, keďže som si nebol istý, či dorazí. Prilba mi došla v stredu ráno, t.j. na štvrtý deň od objednania. Takže tí, čo ste tipovali Met Stradivarius 199, ste mali pravdu, ostatní bohužiaľ…

Prilba je z modelového roku 2008, ktorú som v dobrej cene našiel až na nemeckom eshope. Za tých € 99,90 som farbu naozaj neriešil, ale práve naopak, som rád, že ju vôbec mám. Balenie, okrem návodu, ešte obsahovalo aj náhradnú sadu vnútorných výplní.
Hneď ako som prilbu dostal, som ju vyskúšal, že či mi sedí. A padne ako uliata, takže som spokojný. Prilba je ľahučká a podľa výrobcu má vážiť 199g. Tak som ju teda odvážil, no váži o 23g viac, čiže 222g. Tých 23g asi vážia popruhy s upínacím systémom. :roll: Inak čo sa týka veľkosti, tak je to M 54/57cm. No čo viac si korčuliar ako ja môže priať ;) .
Fotky mojej novej prilby nájdete v galérii.

—–
Doplnenie:
Po prvom maratóne nemôžem inak iba prilbu vychváliť. Ak má človek sklonenú hlavu tak je to taká pohodička, ale ak ju zdvihne hore tak to akoby zapol vetrák alebo vstúpil do veterného tunela! To je úplne iná fúkanica a ne ako predtým… :P A ešte, je až moc ľahká, čo zatiaľ neviem či je výhoda alebo nevýhoda ;) .

1 Komentár

  1. DOKI hovorí:

    a moja prilba je aj tak krajšia :-) …………… pekná stránka, podarila sa Ti

Napísať Komentár