Open source heat map

Freestyle Inline Battle – report

Freestyle inline battle 2010


V sobotu sa konal 1. ročník súťaže freestyle inline battle pod hlavičkou svetovej slalomárskej asociácie (WSSA). Počasie bolo až moc nádherné takže sa bolo na čo pozerať.

Súťaž mala 3 kolá. V 1. kole súťažili iba deti, ktoré čakal slalomársky duel. Ten spočíval v prekonávaní rôznych prekážok za čo najkratší čas. V 2. kole už súťažili freestylisti, ktorí mali na pláne voľnú jazdu s vlastnou hudbou – freestyle slalom. No a v poslednom 3. kole bol na pláne freestyle inline battle, kde sa proti sebe postavili všetci súťažiaci a za 30s sa snažili spraviť čo najlepší a bezchybný trik.

Súťažiaci okrem súperov bojovali aj s vysokými teplotami a rozpáleným asfaltom. Ten narobil vrásky nejednému pretekárovi, keďže sa doslova lepil na kolieska a spôsoboval tak nepríjemné situácie ala pád.

Z môjho pohľadu diváka išlo o veľmi zaujímavú súťaž s dobrou hudbou a efektným štýlom každého súťažiaceho. Na prvej jazde každého bolo vidieť mierne napätie či trému keď do trikov, ktoré som ich videl robiť nespočetne veľa krát išli dosť opatrne. Každý sa s tým ale behom dňa dobre vysporiadal a tak sa nakoniec ukázali aj krkolomné kúsky.

...bolo sa na čo pozerať ;)

Na záver už len spomeniem aj exhibičnú účasť súčasného majstra Európy a jeho bezchybnú ukážkovú jazdu.
V súťaži dominoval klub i-riders na čele s víťazným Milanom, ktorý obhájil prvenstvo aj tento rok, pričom si ale zapísal aj prvé body do WSSA.

Víťazi inline battle

No a nakoniec pozrite si fotky, je sa na čo pozerať. ;)

Spoločná fotka

Pridal som zopár videií.

Viac nájdete na facebooku.

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár