Open source heat map

1. ročník Street Skateboardingu a Inline

1. Ba street skate a inline

V sobotu 7.5.2011 sa konali prvé majstrovstvá Bratislavy v Street Skatebordingu a Inline. Všetko sa to uskutočnilo v Ružinovskom skateparku pod hlavičkou skateboardovej školy. Akciu prišiel podporiť aj starosta Ružinova -- Dušan Pekár.

No ale poďme k samotnej akcii. Aj keď súťaž niesla v sebe aj meno Inline išlo prevažne o skateboardovú akciu a inline tu bolo viac menej iba exhibíciou. Súťažilo sa na rôznych prekážkach ako sú bangy, raily, vyhadzovačky či minirampa, kde diváci mali možnosť vidieť množstvo zaujímavých trikov. Po krátkej exhibícii korčuliarov sa išiel best trick cez vyhadzovačku a cez lavičku. Z výsledkov si však pamätám iba celkové prvenstvo zo súťaže, ktoré vyhral Rišo Tury. Osobne som sa však do skate akcie moc neangažoval, keďže som zameraný viac na inline. V čase môjho príchodu som však už toho moc nezachytil, keďže veľa korčuliarov už stihlo odísť.

1. Ba street skate a inline

Zachytil som však aspoň pár zaujímavých momentov, ktoré si môžete pozrieť v galérii no tentoraz skôr odporúčam ísť priamo na picasu aby ste videli aj ďalšie videá.

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár