Open source heat map

Polmaratón noviniek – #7

Opäť Vám Korčuliar.sk prináša polmaratón noviniek, teda súhrn zaujímavostí nie len s oblasti korčuľovania. Nájdete tu rôzne linky na zaujímavé články, videá, stránky, výsledky, akcie atď., ktoré zozbieram počas surfovania po weboch, sociálnych sieťach, fórach, komunitách… a o ktorých si myslím, že by ste ich mali vidieť. Pre ostatných (znalých veci) to bude skôr súhrn zaujímavostí a prehľad, či ste niečo neprepásli.

Prispieť môže každý, kto nájde niečo, čo by korčuliarov zaujalo. Svoje príspevky či linky pošlite cez kontaktný formulár a do predmetu napíšte: Polmaratón noviniek.

Najaktuálnejšou novinkou je včerajšia prvá jazda Ba-inline, ktorá sa niesla v duchu SK víťazstva nad ITA.

Ďalšou zaujímavosťou je práve prebiehajúci inline pretek 24h LeMans.

Korčule s kolieskami do tvaru V? -- jasné to poznám Viiroll. A dokonca je aj v 3-kolieskovej verzii a verzii na ľad ;) .

Pamätáte sa na nový frame Vanquish? Libertysports ale na nás chystá ďalšie prekvapenia (dva nové nože -- nie tieto tu :P ).

Model Vanquish


Model Avenger

Neboli ste na svetovom pohári v Švajčiarskom Bieli? Neva ani ja ;) ale aspoň video som pre nás našiel a tiež fotky.

Aha, Hyper má nové indoor kolieska G-series… Že mi to trochu ušlo. Ale čo už, Hyper už u mňa toľko neboduje, aj keď má pekné farebné kolieska.

“Taková kompromitujíci foto” :D Skater vs Biker.

Skater vs Biker

Ej tuším sa s takýmito vrece roztrhlo :) . Korčuľovanie naprieč Kanadou -- akcia proti rakovine “nebo co”. Tiež je na facebooku

Inline speedskating z 1991.

Nasieracie video ;) . (ale to jazeroooo…)

A nejaké skákačky :)

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár