Open source heat map

Polmaratón noviniek – #15

Vitajte, korčuliar.sk opäť prináša polmaratón noviniek, teda súhrn zaujímavostí nie len z oblasti korčuľovania. Nájdete tu rôzne linky na zaujímavé články, videá, stránky, výsledky, akcie atď., ktoré zozbieram počas surfovania po weboch, sociálnych sieťach, fórach, komunitách… a o ktorých si myslím, že by ste ich mali vidieť. Pre ostatných (znalých veci) to bude skôr súhrn zaujímavostí a prehľad, či ste niečo neprepásli.

Prispieť môže každý, kto nájde niečo, čo by korčuliarov zaujalo. Svoje príspevky či linky pošlite cez kontaktný formulár a do predmetu napíšte: Polmaratón noviniek.

Hyper wheels prichádzajú s novými kolieskami pre indoor korčuľovanie -- The TRUTH. Novinkou týchto koliesok je nové jadro T-ring, ktoré vám umožní hneď dve veci. Prvou z nich je omnoho lepší prenos sily do kolieska, pričom vám umožňuje väčšiu manévrovateľnosť, a druhou je tzv. pred-nabitie koliesok energiou vďaka čomu Vás budú kolieska doslova vyťahovať zo zákruty.
The Truth wheels

Aj Bont prichádza na trh s prvými indoor kolieskami -- Velocity. Bližšie informácie však budú až po 17. júly.

Firma Rollerblade vydala na svojej stránke Dôležité Bezpečnostné Upozornenie. Ak ste si ho nevšimli, tak vedzte, že pri modeloch Spark Pro, Spark 80, Spitfire, Spitfire S, a Spitfire LX treba skontrolovať dotiahnutie osiek a skrutiek na noži! (“Ešteže Spitfire sú detské korčule…” :/)

Powerslide Virus nová koncepcia, nové modely = všetko nové. :)

Incheon v Kórei hostil 3. preteky WIC. V mužskej kategórii vyhral Joy Mantia pred Yann Guyader a Scott Arlidge. V Ženskej kategórii vyhrali Kórejčanky Guo, Jang a Lee.
WIC Incheon

Beton on Fire -- alebo ako sa rozbiť na bobovej dráhe. :)

Nové MPC Road War Crash test :)

Ešte sa pamätáte na minuloročný Mega jump z Eifelovky? Tak tento rok bude niečo podbné ;)

Novy Zeland má SKATE PINBALL… :roll:

Wörgl 2011 mal aj naše SK zastúpenie -- v žltom je Jaro z teamu inlineBSS. :)

BIC 2011 Oberschleißheim -- polmaratonik :)

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár