Open source heat map

Lil Poprad 2010

Life inline tour Poprad 2010


Tento mesiac odštartovala Liglass life inline tour svoju záverečnú etapu pretekov. Dokonca ostávajú už len 3 preteky no a teraz sa pozrieme na ten, ktorý bol u nás na Slovensku a to konkrétne v Poprade :) .

Začnem predpoveďou počasia, ktorá pre Poprad nebola príliš optimistická aj keď organizátori skúšali finty cez 16°C :P ale tým oklamali len málokoho. Teda počasie bolo riadne divoké na čom sa podpísali aj celkové výkony či už najlepších alebo tých menej najlepších ;) . Konkrétne bola zima 9°C, fúkal vietor a ešte k tomu aj mrholilo.

Čo dodať, aj mňa počasie vyviedlo z miery ale viac ako to ma vytrápil ten desivý kopec. Akože on to taký strašný kopec nie je, ale keď to máte absolvovať 14x tak to prevýšenie 150m s vami pohne. Na štart som sa postavil do 3 rady a od začiatku som mal v úmysle ísť si vlastné tempo bez ohľadu na výsledok. Predsa len som bol po nemocnici a tréningové časy napovedali, že to nebude ružové. Asi v 5. možno v 6. kole na mňa doľahla kríza a odpojil som sa od prvého vlaku. Tempo som výrazne nespomalil ale len som zvoľnil pri šliapaní do kopca. Kopec som v polovici závodu už len preklínal a pri každom výstupe som vzdychal ako “stará baba”. Členky mi doslova vypovedali službu a viac-menej mi určovali tempo (au ešte teraz ma pália píšťaly).

Cestou z kopca som sa snažil čo najviac šetriť energiu a postupne som dobiehal rôzne skupinky, ktoré postupne odpadávali z čela inline pretekov. Čo Vám budem hovoriť veľa z nich sa ma spočiatku chcelo držať ale nikto to nevydržal. Možno tak 5 kôl pred koncom som si začal všímať vláčik na čele s našim Dušanom, ktorí sa ma snažili dohnať. Makali teda pekne ale odolal som a do cieľa som nakoniec prišiel pred nimi. Keby som sa totiž nechal dobehnúť, skončil by som na konci toho vlaku ďalších niekoľko miest vzdadu. Ale nie :P . Skončil som 22. presne ako som si predpovedal :D . Takže som zo sebou celkom spokojný.

Víťazky inline polmaratónu v Poprade

Víťazi inline polmaratónu v Poprade

Z pretekov mám aj videá, ktoré budú aj na Facebooku ;) . Zatiaľ si môžete pozrieť fotky na Picase.

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár