Open source heat map

Rajecký polmaratón 2011

Rajec 3. vlak
V sobotu 13.8 sa v Rajci konal 7. ročník inline polmaratónu. Na štart sa postavilo spolu 131 korčuliarov z čoho 22 bolo žien a do cieľa neprišli dvaja korčuliari.

Tento krát som sa na štart nepostavil ani ja pre zdravotné problémy. Trať som si ale do polky prešiel vo veľmi ľahkom fitnesovom tempe a teda môžem povedať, že po les to moc hladké nebolo. Na trati ma však vytláčali autá, a tak tento údaj nieje moc relevantný :P . Dokorčuľoval som to až po odbočku do lesa kde som sa zastavil a čo to pofotil. Moje fotografické umenie je však na zaplakanie ale tak pár obrázkov sa podarilo. :)
Rajec - druhý vlak
Prvá trojica korčuliarov, ktorá dorazila po odbočku, mala náskok pred druhou približne 30s pred druhým vlakom. Tempo bolo mierne a zdalo sa mi, že chalani boli pravdepodobne po úniku a čerpali nové sily. Druhý vlak hneď za nimi bol pekne rozbehnutý a ich tempo nasvedčovalo tomu, že sa len tak ľahko nevzdajú. Ostatné vlaky išli skôr zotrvačnosťou a bojovnosti medzi korčuliarmi bolo dosť málo.

Do cieľa prišiel ako prvý minuloročný víťaz Michal Slotta s časom 00:44:58.5 a prvá žena Martina Karabová s časom 00:51:17.8. Obom samozrejme gratulujem.
Rajec prvé ženy

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár