Open source heat map

LiL Plzeň a Opava

Posledné dva seriály tohtoročnej Lifeinline tour sa konali tento mesiac v Plzni a v Opave. Celkovo sa tak konalo 5 pretekov, ktoré boli všetky situované v Českej republike, oproti minulému roku, keď sa konalo celkovo 11 pretekov a z toho 3 na Slovensku. Je to veľká škoda a ostáva nám len veriť, že sa to budúci rok zlepší.

Plzeň

V Plzni sa v horúcom počasí postavilo na štart fitnes 10-ky spolu 114 pretekárov, pričom trať dokončilo 110. Víťazom sa stali v mužskej kategórii v celkovom poradí Benedik Lukáš z CSRC Košice (SK) a v ženskej Sejpalová Michaela z KSB Benátky (CZ).

V hlavnej súťaži na 21km sa postavilo spolu 104 pretekárov ale len 91 ich preteky dokončilo. V mužskej kategórii vyhral o pol korčule Adlt Adam z TJ Žďár nad Sázavou (CZ) pred Matějom Pravdom z KSBM PRAHA (CZ). Najlepší slovenský pretekár bol Ščepka Jaromír z inlineBSS.sk (SK) ktorý obsadil celkové 10. miesto.
V ženskej kategórii hlavného závodu vyhrala Novotná Kateřina z KSB Benátky (CZ) s takmer dvojminútovým náskokom pred druhou Karolínou Novákovou. Najlepšia slovenská pretekárka bola Bakošová Barbara z FILA Black Ice (SK), ktorá obsadila celkové 3.miesto v ženskej kategórii.

lil-plzen

zdroj: lifeinline.cz

Opava

V Opave sa šiel posledný pretek, pričom sa bojovalo aj o posledné body do Českého pohára. Na trať 10-ky sa postavilo 87 pretekárov a trať nedokončili 6. V celkovej mužskej kategórii vyhral Lukáš Vevera z KSB Praha (CZ) v záverečnom špurte a v ženskej časti vyhrala Szymkiewicz Aleksandra z UKS Orlica polska (PL).

V hlavnej súťaži sa na štart postavilo presne 100 pretekárov, pričom iba 2 trať nedokončili. V hlavnej súťaži mužskej kategórie vyhral v napätom súboji Ondra Suchý z BZK Slavia Praha (CZ) a v ženskej kategórii s prehľadom zvíťazila Novotná Kateřina z KSB Benátky (CZ) a to s vyše 2min náskokom. Najlepší slovenský pretekár bol Šimášek Pavol z CVČ Stará Bystrica, ktorý sa umiestnil na 25. mieste a najlepšou slovenskou pretekárkou na 30. mieste bola Zmijová Renáta z RK Inlinecenter Xtech team (SK).

lil opava

zdroj: lifeinline.cz

Lifeinline tour sa tak pre tento rok 2011 skončila, ale už teraz sa tešíme na tú budúcu. :roll:

0 KomentárovMôžeš byť prvý kto zanechá komentár.

Napísať Komentár